Salvauth Park


PALMARÈS (2010-2016)

FIRST LEGO LEAGUE

  • FIRST LEGO LEAGUE Girona 2010 Body Forward: premi al millor comportament de robot
  • FIRST LEGO LEAGUE Girona 2011 Food Factor: premi al millor comportament de robot
  • FIRST LEGO LEAGUE Girona 2012: premi al millor disseny del robot
  • FIRST LEGO LEAGUE Girona 2013: campions absoluts
  • FIRST LEGO LEAGUE Girona 2014: premi al millor disseny del robot
VEX ROBOTICS COMPETITION
  • VEX ROBOTICS COMPETITON CATALUNYA 2013: premi al millor disseny del robot
  • VEX ROBOTICS COMPETITION SPAIN 2013: premi a la millor programació i premi a l'excel·lència
  • VEX ROBOTICS COMPETITION ANAHEIM 2013: 6ns del món en Programming Skills (high and middle school)
  • VEX ROBOTICS COMPETITION SPAIN 2014: premi a la millor programació i premi a l'exel·lència
  • VEX ROBOTICS COMPETITION ANAHEIM 2014: 9ns del món en Programming Skills
  • VEX ROBOTICS COMPETITION GIRONA 2015: premi a la millor aliança guanyadora
  • VEX ROBOTICS COMPETITION SPAIN 2015: premi a la millor programació i premi a l'excel·lència
  • VEX ROBOTICS COMPETITION SPAIN 2016: premi a la millor programació i premi a l'excel·lència
WORLD ROBOTIC OLYMPIAD
  • WRO SPAIN 2013: campions en la categoria Junior High 
  • WRO SPAIN 2013: sots-campions en la categoria WRO GEN II Football
  • WRO JAKARTA 2013 (Indonèsia): 27ns del món en la categoria Junior High
  • WRO SPAIN 2014: campions en la categoria Junior High
  • WRO SPAIN 2014: campions en la categoria WRO GEN II Football
  • WRO SOTXI 2014 (Rússia): 34ns del món en la categoria Junior High
  • WRO SPAIN 2015: campions en la categoria WRO GEN II Football
ROBOLOT
  • ROBOLOT 2012 SUMO: primers absoluts
  • ROBOLOT 2012 RASTREJADOR: segon i tercer lloc de la categoria ESO
L'EQUIP

 
Pep Foch Aldehuelo
 06/10/1999
 
Isaac Colin Ramió
 01/10/1997
 
Guillem Martínez Roura
 27/05/1998
 
Cesc Folch Aldehuelo
17/03/1997
 
Aniol Lobo Salvia
14/10/1997
 
Eudald Sangenís Rafart
19/02/1998

Àlex Xifra Lladó     
18/03/1999
Jofre Royes Artetxe
29/11/1999